ŠTUKOVÁ HMOTA
HET KLASIK INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ VYSOCE BÍLÁ BARVA - doporučujeme pro obývací a komerční prostory  dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
    VÁPENNÝ NÁTĚR  // VÁPNO //     vodou řediteln omezuje tvorbu plísní dezinfikuje podklad     použití do inetriéru i exteriéru paropropustnost
O použití jednotlivých typů REMALU ve většině již vypovídá sám název a tak i orientace v řadě výrobků REMAL je velmi snadná i pro laika. Výrobky REMAL se vyznačují vysokou prodyšností pro vodní páry, jsou snadno obarvitelné a jsou vhodné i pro sanační omítky. REMAL                                      BĚLOST :                   82 %                   86 %                     94 %                     96 %                      96 %                                ECOLOR IN Vinyl je vysoce omyvatelný, kryvý, výborně aplikovatelný. Slučuje nejlepší vlastnosti akrylátových a vinylových barev (vysoká vydatnost, nízká špinavost, krátká doba schnutí,barevná stálost). Nátěr je možno použít na vyzrálé omítky a betonové povrchy, aglomerované dřevěné materiály, skleněné tapety, papírové a sádrokartonové povrchy. Barva je určena pro vnitřní prostředí s požadavky náročnými na hygienu – školy, kuchyně, jídelny, nemocnice,  hotely apod. Nátěr může přijít do náhodného styku s potravinami, není však pro tento účel určen.
Vyrovnávací stěrky
REMAL STRUKTURA Malířský nátěr z hrubozrnou strukturou. 
JUPOL  Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou p aropropustnost.snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavýchorganických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety.
BYTOVÁ MALÍŘINA 
REMAL STĚRKA Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod. 
BA
RVY
LAKY
bytové
NAŠI OBCHOBNÍ PARTNEŘI
               BARVY LAKY ČESKÉ BUDĚJOVICE
RVY
LAKY
upřednostňujeme kvalitní české výrobky
O NÁS O NÁS BYTOVÉ BARVY BYTOVÉ BARVY FASÁDNÍ BARVY FASÁDNÍ BARVY TÓNOVÁNÍ TÓNOVÁNÍ LAKY LAZURY LAKY LAZURY STAVEBNÍ CHEMIE STAVEBNÍ CHEMIE KONTAKT KONTAKT
RVY
BARVY - LAKY - AUTOLAKY - CHEMIE               MÍCHÁNÍ BAREV - DROGERIE                 velkoobchod - maloobchod                                                                                                 
       TOMÁŠ ŠPAČEK-BA 
BARVY LAKY ČESKÉ BUDĚJOVICE NA SÁDKÁCH 689/2